Чотириразовий чемпіон світу Формули-1 виграв другу гонку поспіль на старті сезону

8 квітня 2018, 20:09

Чотириразовий чемпіон світу в класі автогонок Формула-1 Себастьян Феттель з Феррарі виграв другу гонку поспіль на старті сезону-2018, перемігши на Гран-прі Бахрейну.

У кваліфікації пілоти Феррарі завоювали два перших місця стартової решітки, але вже на перших метрах дистанції Кімі Райкконен пропустив вперед Валттері Боттаса з Мерседеса. В середині гонки фін заїхав на піт-стоп, але через помилку механіка, який не замінив йому колесо і сам зазнав травми, гонщик змушений був зійти з дистанції.

Феттель утримував лідерство протягом всієї гонки, але на останніх колах до нього впритул наблизилися два пілоти Мерседеса, а з Боттасом німець боровся за перемогу до останніх метрів дистанції і зумів втримати перевагу. Другий пілот Мерседеса і діючий чемпіон світу Льюїс Хемілтон фінішував третім.

Повні результати Гран-прі Бахрейну

Фото - twitter.com/F1

В особистому заліку на старті сезону Формули-1 лідерство захопив Феттель, який після двох перемог поспіль має в своєму активі 50 очок. Другим йде Хемілтон з 33-ма пунктами, третій - Боттас (22 очки).