«Донбас» зберігає лідерство в чемпіонаті Української хокейної ліги

25 вересня 2017, 12:18
В усіх матчах четвертого туру чемпіонату УХЛ було зафіксована перемогу гостей, а форвард ХК «Донбас» Іван Савченко закинув 1000-у шайбу в історії чемпіонату

МХК «Динамо» - «Донбас» - 2:8 (1:3, 1:2, 0:3)

Шайби: 0:1 Савченко (Ворона), 11:42. 1:1 Лісін (Чердак, Піддубний - більш.), 13:11. 1:2 Свищев (Ворона, Савченко), 14:14. 1:3 Коренчук (більш.), 15:02. 2:3 Олійник (Максименко, Піддубний - більш.), 20:35. 2:4 Жовнир (Коренчук, Александров - більш.), 24:07. 2:5 Влад (Ворона, Савченко), 32:41. 2:6 Кузьмик (Лялька - більш.), 42:59. 2:7 Мостовий (Ординський - більш.), 50:12. 2:8 Рубан (Александров, Новіков), 56:19.

У середу 20 вересня в Харкові місцевий МХК «Динамо» приймав «Донбас». Довгий час команди не могли розпечатати ворота один одного, по черзі володіючи ініціативою в матчі. Однак на екваторі першого періоду дуже здорово зіграла третя ланка атаки донеччан: Олексій Ворона тонкою передачею через ворота відрізав двох динамівців, а Іван Савченко в ближньому бою майстерно переграв Владислава Гурко. Ця шайба стала 1000-й в історії Української хокейної ліги.

Ця шайба, втім стала тільки першою в матчі: менш ніж за чотири хвилини команди ще тричі вразили ворота один одного – на гол Руслана Лісіна підопічні Сергія Вітера відповіли шайбами Ярослава Свищева і Іллі Коренчука.

Натомість, початок другого періоду залишився за харків'янами – вже на першій хвилині Микита Олійник в більшості скоротив розрив у рахунку. Через три хвилини, однак, донеччани знову цей розрив збільшили – Кирило Жовнір виявився спритнішим за всіх на п'ятаку біля воріт Владислава Гурко. В середині ж періоду свою другу шайбу в чемпіонаті закинув Олександр Влад.

На самому початку заключного відрізку зустрічі Сергій Кузьмик повторив фінт, завдяки якому Іван Савченко відкрив рахунок в матчі, і записав на свій рахунок закинуту шайбу. На 51-й хвилині довів рахунок до 2:7 Денис Мостовий, який на п'ятаку виявився найбільш найспритнішим після того як Станіслав Ординський накинув від синьої лінії. Остаточний же рахунок у матчі встановив Антон Рубан, який направив ігровий снаряд над Владиславом Гурко.

ХК «Вовки» - «Білий Барс» 2:12 (1:4; 0:7, 1:1)

Шайби: 0:1 Бондаренко (Ромащенко, Тимченко), 6:35. 0:2 Лесников (Куцевич, Ядловський), 7:12. 1:2 Шапіро (Черніченко), 14:16. 1:3 Найдьонов (Дурдиєв), 17:27. 1:4 Куцевич (Лесников, Даниленко), 18:48. 1:5 Тимченко (Ромащенко, Бондаренко), 20:27. 1:6 Бондаренко (Ромащенко, Тимченко), 34:04. 1:7 Лесников (Даниленко, Ядловський), 34:15. 1:8 Куцевич (Грицюк), 34:53. 1:9 Ромащенко (Тимченко, Бондаренко), 36:26. 1:10 Тимченко (Дурдиєв, Татарин), 38:50. 1:11 Ромащенко (Тимченко), 38:57. 1:12 Тимченко більш,), 48:26.

До матчу проти «Вовків» білоцерківський «Білий Барс» підійшов в статусі одного з лідерів чемпіонату, здобувши три перемоги в трьох матчах.

Початок матчу залишився за підлеглими Костянтина Буценка, які в стартові вісім хвилин двічі розписалися у воротах Микити Гордюшина. Одну шайбу, втім, «Вовкам» вдалося затовкати – Шапіро після передачі Черніченка переграв Качулу.

Після цього, однак, більш ніж півгодини шайби забивали виключно «Барси» – Бондаренко, Лесников записали на свій рахунок ще по одній шайбі, дублем відзначилися також Куцевич і Ромащенко, одну шайбу закинув Найдьонов. Однак найбільш ударно провів цей матч Тимченко, який записав на свій рахунок хет-трик.

Відквитати одну шайбу «Вовкам» вдалося лише на 49-й хвилині зусиллями Шелестуна, який встановив підсумковий рахунок матчу 2:12.

«Галицькі Леви» - ХК «Кременчук» 2:6 (0:3; 0:2; 2:1)

Шайби: 0:1 Шиманський (Гриценко, Чорний), 2:51. 0:2 Чернишенко (Бойков, Роганов), 9:31. 0:3 Чернишенко (Бойков, Карпенко), 35:43. 0:4 Чорний (Горлушко, Шиманський), 36:08. 0:5 Бойков (Козачук, Чернишенко), 37:31. 1:5 Чобанян (Генералов, Дворник - більш.), 40:43. 2:5 Толстушко (Дворник, Генералов - більш.), 55:08. 2:6 Ефімочкін (Шиманський, Гриценко), 55:43.

21 вересня «Галицькі Леви» приймали ХК «Кременчук», і для «левів» це був перший домашній поєдинок.

«Кременчук» впевнено контролював хід поєдинку проти «Галицьких Левів», закинувши у ворота суперника п'ять шайб за два перших періода. По черзі відзначилися Артем Шиманський, двічі Дмитро Чернишенко, Дмитро Чорний і Антон Бойков.

У заключній двадцятихвилинці господарі відіграли дві шайби зусиллями Всеволода Толстушко і Карена Чобаняна, але форвард кременчужан Руслан Ефімочкін встановив фінальний рахунок 6:2.

За рахунок цієї перемоги, «Кременчук» зміг піднятися на третє місце в турнірній таблиці, а «Галицькі Леви» як і раніше, залишились на п'ятому місці.