Фінальний матч сезону Супербоула виграла команда Нью-Інгленд Петріотс

6 лютого 2017, 06:27
Атланта Фелконс у фінальному матчі сезону NFL (Супербоуле) упустила перемогу над Нью-Інгленд Петріотс, повідомляє Чемпіонат

Зустріч пройшла в Х'юстоні на арені NRG Stadium і завершилася в овертаймі з рахунком 34:28 (0:0, 3:21, 6:7, 19:0, 6:0) на користь Петріотс.

За підсумками трьох чвертей Фелконс вигравали з рахунком 28:9, однак Петріотс розгромили суперника в заключній чверті — 19:0, а потім в овертаймі дотиснули.

Для Петріотс ця перемога в Супербоуле стала п'ятою в історії. Раніше команда перемагала у фіналі NFL у 2001, 2003, 2004 та 2014 роках. Фелконс проводили другий Супербоул в історії, обидва матчі команда програла.

Президент США Дональд Трамп уже привітав переможців у своєму Twitter назвав гру приголомшливою.