Гамільтон виграв сьоме чемпіонство Формули-1 і разом з Шумахером став найтитулованішим пілотом в історії

15 листопада 2020, 14:12

Британський гонщик Льюїс Гамільтон виграв Гран-прі Туреччини та достроково став чемпіоном сезону Формули-1, зрівнявшись з рекордом Міхаеля Шумахера.

Чемпіонство Гамільтон стало можливим після того, як його напарник по Мерседесу Валттері Боттас фінішував лише 14-им, що дозволило британцю збільшити відрив від фінського пілота до 110 очок.

Гамільтон всьоме в кар'єрі став чемпіоном Формули-1 та зрівнявся за цим показником з легендарним німецьким гонщиком Міхаелем Шумахером.

Британець ставав чемпіоном в 2008, 2014, 2015 та 2017−2019 роках.

Друге місце в гонці посів пілот Рейсінг Пойнт Серхіо Перес, третім фінішував пілот Феррарі Шарль Леклер.