Вперше в сезоні Формули-1 гонку виграв не пілот Мерседеса — відео

30 червня 2019, 19:08

Гонщик Ред Булл Маркс Ферстаппен виграв Гран-прі Австрії, чим припинив переможну серію пілотів Мерседеса в поточному сезоні Формули-1.

Нідерландський гонщик виграв етап, випередивши на 2,724 секунди представника Феррарі Шарля Леклера, якого обігнав на останніх колах. У цій дуелі не обійшлося без контакту між суперниками.

Третім до фінішу прийшов пілот Мерседеса Валттері Боттас. Фінн програв переможцю 18,960 секунди, а на останньому колі ледь не програв свою позицію.

Лідер сезону й напарник Боттаса по команді Льюїс Хемілтон закінчив гонку п’ятим, поступившись четвертою сходинкою гонщику Феррарі Себастьяну Феттелю.

20. Роберт Кубіца (Вільямс) +3 кола

Відрив Хемілтона (197 очок) від Боттаса (166) в загальному заліку скоротився до 31 бала. На третю сходинку вийшов Ферстаппен (126), який відстає від лідера на 81 пункт.

У Кубку конструкторів Мерседес набрав 363 очки і випереджає другу Феррарі, що набрала 228 балів. Третє місце зберігає Ред Булл — 169 пунктів.

Тижнем раніше чинний чемпіон Формули-1 Льюїс Хемілтон став переможцем гран-прі Франції.