Після скандального зіткнення лідерів. Макларен виграв першу гонку Формули-1 за дев’ять років

12 вересня 2021, 18:57

Австралійський пілот команди Макларен Даніель Ріккардо переміг на 14-му етапі сезону Формули-1 — Гран-прі Італії, а лідери сезону Макс Ферстаппен (Ред Булл) і Льюїс Гемілтон (Мерседес) потрапили в аварію.

Для британської команди ця перемога стала першою за дев’ять років. Інший її пілот Ландо Норріс фінішував другим. Також для Макларена це перший дубль за 12 років.

Третім до фінішу приїхав Валттері Боттас з Мерседеса. Його напарник і чемпіон минулого сезону Хемілтон не завершив гонку через аварію.

На болід британця налетів автомобіль лідера сезону Ферстаппена. Обидва гонщики були змушені зійти з дистанції.