Болід розлетівся на дві частини. Син Шумахера потрапив у жахливу аварію — відео

29 травня, 20:18
Цього сезону Шумахер в очкову зону поки не заїжджав (Фото:REUTERS/Christian Bruna)

Син німецької легенди Формули-1 Міхаеля Шумахера Мік потрапив у моторошну аварію під час гонки Гран-прі Монако.

23-річний пілот команди Хаас не зміг утримати машину на підсихаючій трасі після заїзду на піт-стоп.

Як результат — болід Міка врізався в бокси, після чого розлетівся на дві частини. Сам гонщик унаслідок аварії не постраждав.

Переможцем Гран-прі Монако став Серхіо Перес із Ред Булла. Другим фінішував Карлос Сайнс (Феррарі). Третім став чинний чемпіон Макс Ферстаппен із Ред Булл.

Нинішнього сезону Шумахер до очкової зони поки що не заїжджав. Лідирує у загальному заліку Ферстаппен (125 балів). Шарль Леклер із Феррарі - другий (116), Перес — третій (110).

Попередній етап Формули-1 Гран-прі Іспанії виграв Ферстаппен.

Редактор: Євген Нещерет