Формула-1: Чинний чемпіон виграв сьому гонку в сезоні

14 липня 2019, 20:09

Чинний чемпіон Формулі-1 пілот Мерседеса Льюїс Хемілтон став переможцем Гран-прі Великої Британії.

Хемілтон стартував з другої позиції, однак на 21-му колі зумів обійти свого партнера по Мерседесу Валлтері Боттаса. Захопивши лідерство, британець не віддав його до самого фінішу, вигравши сьому гонку в сезоні.

Валттері Боттас зайняв друге місце, а третім приїхав гонщик Феррарі Шарл Леклер.

Результати гонки

З 223 очками Хемілтон продовжує лідирувати у загальному заліку, випереджаючи найближчого переслідувача Валттері Боттаса на 39 очок.

У Кубку конструкторів беззаперечним лідером є команда Мерседес (407 очок). Друге місце у Феррарі (243 очки), а третім йде Ред Булл (191 очок).

Переможцем минулої гонки на Гран-прі Австрії став пілот Ред Булл Макс Ферстаппен, який перервав переможну серію пілотів Мерседеса в поточному сезоні Формули-1.