Формула-1. Визначилися переможець Гран-прі Емілії-Романьї і достроковий тріумфатор Кубка конструкторів

1 листопада 2020, 21:37

Гонщики Формули-1 Льюїс Хемілтон та його партнер по Мерседесу Валттері Боттас зайняли перші два місця на Гран-прі Емілії-Романьї, що дозволило їхній команді достроково виграти Кубок конструкторів.

Хемілтон виграв гонку, Боттас фінішував другим, а третім став Даніель Ріккардо із Рено.

Успіх Хемілтона та Боттаса, а також сходу з дистанції пілота Ред Булла Макса Ферстаппена забезпечили Мерседесу сьому поспіль перемогу в Кубку конструкторів.

Мерседес лідирує з 479 очками і став недосяжним для суперників.