Формула-1. Вперше в історії команда стала чемпіоном ушосте поспіль — відео

13 жовтня 2019, 20:27

Пілот Мерседес Валттері Боттас виграв етап Формули-1 в Японії, чим допоміг своїй стайні достроково виграти Кубок конструкторів сезону 2019 року.

Другим до фінішу прийшов гонщик Феррарі Себастьян Феттель, відставши від нього на 13,343 секунди. Третє місце зайняв напарник Боттаса по команді й лідер сезону Льюїс Хемілтон.

Відео, огляд гонки

За підсумками Гран-прі Японії Хемілтон набрав 338 очок. Друге місце й 274 бали в Боттаса. На третій позиції з 221 пунктами Шарль Леклер.

У Кубку конструкторів Мерседес із 612 очками відірвався від свого головного переслідувача Феррарі (433 бали), завдяки чому і став недосяжним для конкурента в цьому сезоні. Стайня виграла трофей в шостий раз поспіль, що трапилося вперше в історії Формули-1.

Минулого тижня Хемілтон виграв Гран-прі Росії. Це була його перша перемога в гонці після етапу в Угорщині 4 серпня.