Формула 1. Хемілтон виграв Гран-прі Саудівської Аравії та наздогнав лідера загального заліку

5 грудня 2021, 22:00

Британський гонщик команди Мерседес Льюїс Хемілтон у драматичній боротьбі з лідером Ред Булл Максом Ферстаппеном виграв етап Формули-1 у Саудівській Аравії.

Під час перегонів Хемілтон та Ферстаппен неодноразово обмінювалися позиціями та вели суперництво на трасі на межі та за межею фолу. Голландець у своїх спробах оборони кілька разів вичавлював конкурента за межі траси, за що наприкінці етапу був покараний штрафом у п’ять секунд.

Хемілтон не став задовольнятися перемогою з фінішом за спиною гонщика Ред Булл, а атакував його і першим перетнув фінішну межу.

Разом із Хемілтоном та Ферстаппеном на подіум в останній момент прорвався ще один пілот Мерседеса Валттері Боттас, який на фінішній прямій на 0,1 секунди випередив гонщика Альпін Естебана Окона.

Перед фінальними перегонами сезону в Абу-Дабі у боротьбі за титул у Формулі-1 абсолютна рівність — у Макса Ферстаппена та Льюїса Хемілтона по 369,5 очка.