Формула-1: Визначився переможець Гран-прі Росії

30 вересня 2018, 22:41

Переможцем 16-го етапу чемпіонату світу з автогонок у класі Формула-1 на Гран-прі Росії в Сочі став пілот Мерседеса німецький гонщик Льюїс Хемілтон.

Другим фінішував партнер Хемілтона по команді Валттері Боттас. Третє місце зайняв пілот Феррарі Себастьян Феттель.

Валттері Боттас лідирував в ході гонки, однак після наказу з боксів пропустив вперед Хемілтона, який бореться за чемпіонський титул.

Слідом за болідами Мерседеса знову фінішували пілоти з Феррарі, де Себастьян Феттель замкнув подіум Гран-прі Росії.

Льюїс Хемілтон продовжує лідирувати в особистому заліку Формули-1 з 306-ма очками, випереджаючи Себастьяна Феттеля, на рахунку якого 256 очок.

Результати гонки на Гран-прі Росії

Загальний залік Формули-1

Наступний 17-й етап чемпіонату – Гран-прі Японії відбудеться 5-7 жовтня в місті Судзука.