Український клуб розгромно програв перший матч раунду плей-оф баскетбольної Ліги чемпіонів

12 січня, 22:50
Прометей провалився в Ізраїлі (Фото:championsleague.basketball)

Чемпіон України з баскетболу Прометей невдало стартував у серії плей-офф Ліги чемпіонів проти Хапоеля з Єрусалиму.

Ключовою у матчі стала перша чверть, під час якої баскетболісти Прометея пропустили 40 очок та відпустили господарів на відстань 24 балів.

Після великої перерви команда Ронена Гінзбурга у третій чверті примудрилася набрати лише сім очок і остаточно змирилася з поразкою.

Найкращим у Прометея став захисник збірної України Ілля Сидоров – за 28 хвилин він набрав 15 очок (6 із 11 з гри, 3 із 6 триочкових).

Хапоель (Єрусалим, Ізраїль) – Прометей (Слобожанське, Україна) – 95:70 (40:16, 22:24, 16:7, 17:23)

Тепер Прометею для продовження боротьби у Лізі чемпіонів потрібно вигравати два наступні матчі – 18 січня команди зіграють у Запоріжжі, після чого за необхідності 20 січня проведуть вирішальну зустріч серії в Єрусалимі.

Раніше в НБА зірковий плеймейкер Голден Стейт Уорріорз Стефен Каррі став новим рекордсменом ліги за кількістю точних триочкових.

Редактор: Іван Мартинов