Канада здобула найважчу перемогу на турнірі, Росія за хвилину розібралася з Данією. Результати ігрового дня ЧС-2017 по хокею

11 травня 2017, 23:41
11 травня на чемпіонаті світу з хокею в елітному дивізіоні, який проходить у Кельні і Парижі, відбулися чотири гри

У групі А збірна Росії здобула важку перемогу над командою Данії. Команда Олега Знарка не могла знайти ключі до воріт данців протягом півтора періодів, проте потім миттєво скористалася розслабленістю оборони суперника, відправивши поспіль три шайби. Першим голом на турнірі відзначився захисник російської команди Богдан Киселевич, ще по голу на свій рахунок записали Сергій Плотніков та Микита Гусєв.

Набрані три очки дозволили росіянам повернутися на перше місце в групі.

Збірна Швеції у звітному турі всуху обіграла команду Латвії завдяки двом шайбам хокеїстів першої ланки, а також першому шатауту на турнірі голкіпера Кароліни Едді Лека. Незважаючи на перемогу, в турнірній таблиці шведи поки лише четверті.

Воротарі: Лек - Мерзлікіньш

У групі В команда Чехії в найнерезультативнішому матчі турніру в овертаймі вирвала перемогу над Норвегією. Єдиний гол в цьому матчі забив форвард магнітогорського Металурга Ян Коварж. Перемога дозволила чехам піднятися у верхню частину турнірної таблиці своєї групи, яка дає прохід в чвертьфінал турніру.

Збірна Канади здобула найскладнішу перемогу на турнірі, з рахунком 3:2 обігравши команду Франції. Вперше на чемпіонаті канадці поступалися в рахунку, але все ж таки змогли вирвати перемогу. Вирішальну шайбу в матчі на свій рахунок записав захисник Марк-Едуард Влешик.

Канадці на чемпіонаті світу поки не втратили жодного очка і очолюють групу В.

Група В

Чехія - Норвегія 1:0 ВІД (0:0, 0:0, 0:0, 1:0)

.png_158 Фото:

Нагадаємо, напередодні на чемпіонаті світу збірна США всуху обіграла команду Італії, Швейцарія повторила це ж досягнення в поєдинку з Білоруссю.