Казус року. Збірна України програла бронзовий фінал, але отримала медаль на чемпіонаті Європи з дзюдо - відео

23 квітня 2017, 18:59
Чоловіча збірна України з дзюдо виборола бронзу на чемпіонаті Європи-2017 у Варшаві, незважаючи на те, що програла поєдинок за третє місце команді Азербайджану

Як повідомляє Xsport.ua, для перемоги у бронзовому фіналі було достатньо виграти три сутички з п'яти, з чим Азербайджан впорався в перших трьох поєдинках і почав святкувати перемогу, оскільки ще два протистояння перетворилися на формальність.

Маммадалі Мехдієв вийшов на четвертий поєдинок, але відразу ж підняв руку визнавши свою поразку українцю Вадиму Синявському, однак за правилами змагань, відмовлятися від сутички заборонено при будь-якому рахунку поєдинку, оскільки потім буде дискваліфікація всієї команди. Судді навіть намагалися вмовити Мехдієва, але той, схоже, не до кінця був обізнаний про правила.

Таким чином, збірна України, не вигравши жодної сутички в поєдинку за третє місце, завоювала бронзу чемпіонату Європи.

Напередодні українська дзюдоїстка Світлана Яремка виграла срібну медаль на чемпіонаті Європи з дзюдо, який відбувся у Варшаві.

Перед цим українські спортсмени завоювали два золота в дебютний день чемпіонату Європи з дзюдо, що проходить у Варшаві. 16-річна дзюдоїстка Дар'я Білодід перемогла у ваговій категорії до 48 кг, а Георгій Зантарая - до 66 кг.