Хемілтон не зміг оформити дострокове чемпіонство у Формулі-1

21 жовтня 2018, 23:33

Британський пілот команди Мерседес Льюїс Хемілтон не зміг достроково оформити чемпіонство в сезоні-2018 у Формулі-1

Для цього британцеві потрібно було виграти більше, ніж вісім очок у гонщика Феррарі Себастьяна Феттеля на Гран-прі США. Передумови для цього були: Хемілтон стартував з першого місця на стартовій решітці, а Феттель через штраф за порушення швидкісного режиму під час практичних заїздів - тільки п'ятим.

Проте, старт гонки для британця не задався - він відразу ж пропустив вперед себе партнера німця по команді Кімі Райкконена, але і сам Феттель через розворот після боротьби з Даніелем Ріккардо втратив багато позицій. Проте, німець швидко зумів повернутися в групу лідерів, а Хемілтон пропустив ще й Макса Ферстаппена з Ред Булл.

У підсумку, Хемілтон в цій гонці фінішував третім і набрав 15 очок, Феттель став четвертим і отримав в залік 12 балів. Для оформлення чемпіонства британцеві потрібно набрати в наступних трьох Гран-прі всього п'ять очок.

Перемогу на Гран-прі США здобув пілот Феррарі Кімі Райкконен, для якого цей успіх став першим з 2013 року. Друге місце зайняв Макс Ферстаппен з Ред Булл.