«Включила» український гімн у Москві. Харків'янка завоювала три золоті медалі на чемпіонаті Європи з важкої атлетики — відео

5 квітня 2021, 11:02

Українська важкоатлетка Каміла Конотоп завоювала три золоті медалі на чемпіонаті Європи в Москві.

Спортсменка виграла змагання в ривку (95 кг) і поштовху (113 кг) у ваговій категорії до 55 кг. У сумі вона підняла 208 кг і стала абсолютною чемпіонкою Європи.

Перемогу 20-річна уродженка Харкова здобула з особистим рекордом. Це її перші перемоги на дорослому чемпіонаті Європи.

Срібну нагороду завоювала росіянка Світлана Єршова, третьою стала бельгійка Ніна Стеркс.

Конотоп — майстер спорту України міжнародного рівня. До цього вона перемагала на юніорському чемпіонаті Європи.

Раніше Міжнародний олімпійським комітет позбавив українського важкоатлета Олексія Торохтія золота Олімпіади-2012 у Лондоні за порушення антидопінгових правил.

Редактор: Євген Нещерет