Кубок світу з біатлону. Дві українки фінішували у топ-20 жіночої гонки переслідування в Ансі

21 грудня 2019, 19:03

Відбулась жіноча гонка переслідування на етапі Кубка світу з біатлону у французькому Ансі.

За Україну виступали Олена Підгрушна, Дар’я Блашко, Юлія Джима, Віта Семеренко і Валентина Семеренко. Найкращий результат серед українок показала Підгрушна, яка зробила два промахи при стрільбі і прибула до фінішу 12-ю.

Непогано виступила також Блашко. Українка стартувала 30-ю, але не зробивши жодного промаху, зуміла фінішувати 17-ю.

Перемогу в гонці з результатом 29 хвилин і 41,6 секунди святкувала норвежка Тіріл Екхофф. Другою фінішувала її співвітчизниця Інгрід Тандревольд (+38,1), а трійку лідерів замкнула швейцарка Лена Хеккі (+46,0)