Кубок світу з біатлону. Визначився переможець чоловічого мас-старту в Ансі

22 грудня 2019, 14:11

Відбувся чоловічий мас-старт на етапі Кубка світу з біатлону у французькому Ансі.

За Україну в гонці брав участь лише Дмитро Підручний. Українець пройшов перші два вогневі рубежі без промахів і йшов на 17-й позиції. Однак при третій та четвертій стрільбі Підручний зробив по одному промаху і після двох штрафних кіл прибув до фінішу 23-м.

Переможцем мас-старту став норвежець Йоханнес Бьо, який на дистанції зробив один промах. Другим прибув до фінішу француз Емільєн Жаклен, третім став брат переможця — Тар'єй Бьо.

Результати гонки:

1. Йоханнес Бьо (Норвегія) — 41:36,3 (1)
2. Емільєн Жаклен (Франція) — +42.1 (1)
3. Тар'єй Бьо (Норвегія) — +51.8 (1)

23. Дмитро Підручний (Україна) — +4.12,1 (2)

Напередодні на етапі Кубка світу з біатлону в Ансі норвежець Йоханнес Бьо став переможцем чоловічої гонки переслідування, а серед українців найкращий результат показав Дмитро Підручний, який фінішував 20-м.