Українці фінішували поза топ-20 чоловічого спринту на Кубку світу з біатлону в Нове Мєсто

6 березня 2020, 21:31

Відбулася чоловіча спринтерська гонка в рамках сьомого етапу Кубка світу з біатлону в чеському Нове Мєсто.

Найкращий результат серед українців показав Сергій Семенов, який фінішував на 24-му місці. Дмитро Підручний зайняв 34-те місце, а Антон Дудченко та Артем Прима — 48-е та 49-те відповідно.

Переможцем гонки ста норвежець Йоханнес Бьо. Друге місце зайняв фрнцуз Кентен Фійон-Майє, а бронзу завоював брат тріумфатора норвежець Тар'єю Бьо.

Слід відзначити, що гонка відбулася без глядачів через розповсюдження коронавірусу.

Результати гонки:

1. Йоханнес Бьо (Норвегія) — 24.56,8 (0)
2. Кентен Фійон-Майє (Франція) — 22,8 (0)
3. Тар'єю Бо (Норвегія) — 1.01,1 (0)

24. Сергій Семенов (Україна) — 2.18,5 (2)
35. Дмитро Підручний (Україна) — 2.30,6 (3)
48. Антон Дудченко (Україна) — 2.59,5 (1)
49. Артем Прима (Україна) — 3.00,8 (3)

Напередодні українки не зуміли пробитися в топ-10 жіночого спринту на етапі Кубка світу з біатлону в чеському Нове Место