У драматичній боротьбі. В останній гонці сезону визначився переможець загального заліку Кубка світу з біатлону

21 березня 2021, 18:54

У шведському Естерсунді, де проходить 10-й етап Кубка світу з біатлону, відбулася заключна гонка сезону.

У ній визначився володар Великого кришталевого глобуса, боротьбу за який вели норвежці Йоханнес Бьо і Стурла Холм Легрейд.

Для перемоги в загальному заліку Кубка світу кожному з них було потрібно фінішувати вище за конкурента. Водночас Легрейду не можна було закінчувати гонку нижче 8-го місця.

У підсумку, Стурла Холм приїхав до фінішу саме 8-м, а Йоханнес - 3-м. Таким чином, володарем Великого кришталевого глобуса утретє поспіль став Бьо.

Українець Дмитро Підручний виступив у гонці невдало. Наш співвітчизник фінішував 27-м.

Перемогу в гонці здобув француз Сімон Дестьє. «Срібло» завоював росіянин Едуард Латипов.