Два українці фінішували у топ-25 спринту на етапі Кубка світу в Естерсунді

28 листопада 2021, 16:38
Перший етап сезону підійшов до завершення (Фото:biathlonworld.com)

У рамках першого етапу Кубка світу з біатлону в шведському Естерсунді відбулися чоловічі спринтерські перегони.

Найкращим серед українців у першому спринті сезону став Дмитро Підручний – чемпіон світу 2019 року з двома «нулями» на вогневих рубежах посів 21-е місце.

Антон Дудченко, незважаючи на промах на стійці, у підсумковому протоколі спринту розташувався на 24-й позиції. Біатлоніст із Сумщини вп'яте у кар'єрі фінішував у топ-25 особистої гонки Кубка світу, що дозволило йому піднятися на 22-е місце у загальному заліку сезону.

Перемогу у спринті з ідеальною роботою на стрільбищі оформив Себастьян Самуельссон – швед виграв другу особисту гонку в кар'єрі, залишивши позаду Ветле-Сьястада Крістіансена та триразового переможця Кубка світу Йоганнеса Бьо.