Кубок світу з біатлону. Україна потрапила в топ-10 чоловічої естафети в Нове Мєсто

5 березня 2021, 18:05

Збірна України посіла дев’яте місце в чоловічій естафеті, яка відбулася на етапі Кубка світу з біатлону в чеському Нове Мєсто.

Жовто-синіх представляли Артем Тищенко, Дмитро Підручний, Антон Дудченко та Богдан Цимбал.

Тищенко з двома додатковими патронами передав естафету на 14-й позиції. Підручний уникнув промахів і вивів команду на третю сходинку.

Дудченко з двома промахами передав естафету на дев'ятому місці, після чого Цимбал з одним штрафним колом зберіг збірну на цій же позиції.

Переможцем чоловічої естафети стала Німеччина з результатом 1.12.28,1. На другому місці фінішувала РФ, на третьому - Норвегія.

Результати гонки:

1. Німеччина - 1.12.28,1 (0+5)

2. РФ - 1.21,7 (0+8)

3. Норвегія - 1.33,2 (3+9)

9. Україна - 4.03,3 (3+12)

Напередодні збірна України посіла четверте місце в жіночій естафеті, яка відбулася на етапі Кубка світу з біатлону в чеському Нове Мєсто.