Український біатлоніст фінішував у топ-20 у гонці переслідування на етапі Кубка світу в Хохфільцені

11 грудня 2021, 14:16
Дмитро Підручний (Фото:Biathlon.com.ua via Twitter)

Троє українців виступили у гонці переслідування в рамках третього етапу Кубка світу з біатлону в Хохфільцені (Австрія).

Лідер збірної України Дмитро Підручний при 18-ї стартової позиції у першій половині гонки переслідування прорвався в топ-10, проте два промахи на стійці коштували йому падіння на 16-у позицію.

Антон Дудченко на стрільбищі також не закрив дві мішені - з 27-го місця українець опустився на 30-е.

Артем Тищенко з двома колами штрафу при 47-й стартовій позиції завершив переслідування 45-м.

Найкращим у перегонах став Кантен Фійон Майє, для якого сьогоднішня перемога стала сьомою особистою в кар'єрі. Компанію Фійону Майє на подіумі склали ще два французи на подіумі склали Емільєн Жаклен та Себастьян Самуельссон, який за фотофінішем випередив Сімона Дестьє.