Українські біатлоністи посіли шосте місце в естафеті на етапі Кубка світу в Антхольці

23 січня, 18:51
Українці провели непогану гонку (Фото:REUTERS/Borut Zivulovic)

Чоловіча збірна України з біатлону показала гідний результат в естафетних перегонах у рамках сьомого етапу Кубка світу.

На першому етапі естафети Богдан Цимбал із двома додатковими патронами на стрільбищі зайняв сьоме місце з майже 30-секундним відставанням від Франції.

Дмитро Підручний на другому етапі показав відмінний лижний хід і підняв команду на п'яте місце в 10 секундах від топ-3.

На третьому етапі Антон Дудченко втратив багато часу на стрільбі, а на дистанції не зміг компенсувати свою неточність. Україна перемістилася на сьоме місце і опинилася в 40 секундах позаду від трійки лідерів.

Артем Прима на фінальному відрізку командних перегонів використав три додаткові патрони і відіграв одну позицію.

В естафеті рівних не було квартету з Норвегії – брати Бьо та компанія здобули третю перемогу у чотирьох гонках сезону 2021-2022 та підтвердили статус головних фаворитів Олімпіади в Пекіні.

6. Україна (0+11) +2:38,7

Раніше українські біатлоністки невдало виступили в естафеті на етапі Кубка світу в Антхольці – команда з одним колом штрафу посіла 11-е місце.

Редактор: Іван Мартинов