Збірна України замкнула топ-10 у першій естафеті сезону на етапі Кубка світу Естерсунді

5 грудня 2021, 15:03

Українські біатлоністки невдало виступили в естафетних перегонах на другому етапі Кубка світу в Естерсунді (Швеція).

Перший етап Анастасія Меркушина, незважаючи на один промах на стрільбищі, завершила на 17-му місці.

Юлія Джима на другому відрізку командних перегонів використала п’ять додаткових патронів, але підняла збірну на 15-у позицію.

Дар’я Блашко на третьому етапі зробила чотири промахи на стрільбищі, проте змогла відіграти ще одне місце.

Зрештою, фінішер української естафети Олена Білосюк на останньому колі у боротьбі за 10-е місце випередила біатлоністку з Канади.

Із величезним відривом від переслідувачок естафету на етапі Кубка світу в Естерсунді виграла збірна Франції (Анаїс Бескон, Анаїс Шевальє-Буше, Жюлья Сімон, Жюстін Бреза-Буше). Срібло у Білорусі, а бронзу на останніх метрах перегонів здобув квартет зі Швеції.

10. Україна (0+11) +4:17,7

Напередодні чоловіча збірна України посіла п’яте місце в естафеті у рамках другого етапу Кубка світу в Естерсунді.

Редактор: Іван Мартинов