Український біатлоніст відіграв 25 позицій у гонці переслідування на етапі Кубка світу в Естерсунді

5 грудня 2021, 17:06

Два українці виступили у гонці переслідування у рамках другого етапу Кубка світу у Швеції.

Найкращим у команді став Антон Дудченко, який за 44-ї стартової позиції на стрільбищі закрив 19 з 20 мішеней і став автором одного з найбільших проривів у гонці. На фініші Дудченко у боротьбі за 19-е місце обійшов зіркового італійця Лукаса Хофера.

Дмитро Підручний після двох стрільб із положення лежачи прорвався з 24-го стартового місця на 10-те, проте на стійці чемпіон світу 2019 року заробив чотири кола штрафу та відкотився за межі топ-30.

За рахунок холоднокровної роботи на вирішальному вогневому рубежі другу особисту перемогу в кар'єрі оформив Ветле-Сьястад Крістіансен, а хорошим бонусом для норвежця став прорив на першу позицію в особистому заліку Кубка світу.

Результати перегонів:

1. Ветле-Сьястад Крістіансен (Норвегія, 0+0+1+0) 30:14,8

2. Себастьян Самуельсон (Швеція, 1+1+1+1) +9,8

3. Емільєн Жаклен (Франція, 0+0+2+1) +11,0

19. Антон Дудченко (Україна, 0+1+0+0) +1:48,2

32. Дмитро Підручний (Україна, 0+0+2+2) +2:36,2

Напередодні в жіночій гонці переслідування в Естерсунді українка Юлія Джима посіла 14-те місце.

Редактор: Іван Мартинов