Українська біатлоністка фінішувала у топ-15 гонки переслідування на етапі Кубка світу в Естерсунді

4 грудня 2021, 14:50

Українка Юлія Джима фінішувала 14-ю в гонці переслідування на другому етапі Кубка світу з біатлону в шведському Естерсунді.

На старт вийшли лише дві українки. Джима розпочала гонку 19-ю і змогла піднятися на 5 позицій у фінішному протоколі, допустивши на чотирьох вогневих рубежах два промахи.

Валентина Семеренко стартувала 60-ю та з чотирма неточними пострілами стала 54-ю.

Перемогу в гонці здобула норвежка Марте Олсбю Ройселанд. Другою фінішувала француженка Анаїс Бескон, третьою - її співвітчизниця Анаїс Шевальє-Буше.

Результати перегонів:

1. Марті Олсбю Ройселанд (Норвегія, 0+0+1+0) 32:20,6
2. Анаїс Бескон (Франція, 0+0+0+0) +4,8
3. Анаїс Шевальє-Буше (Франція, 0+0+1+0) +7,0

14. Юлія Джима (Україна, 1+1+0+0) +1:32,9…
54. Валентина Семеренко (Україна, 0+2+1+1) +5:42,0

Двома днями раніше Джима у спринті посіла 19-те місце, а Валентина Семеренко – 60-те.

Редактор: Євген Нещерет