Дві українські біатлоністки потрапили в очкову зону в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу в Антгольці

21 січня, 17:44
Меркушина потрапила до топ-40 (Фото:biathlon.com.ua)

Жіноча збірна України з біатлону скромно виступила у першій гонці сьомого етапу Кубка світу в Антгольці (Італія).

Дві з трьох біатлоністок збірної України змогли потрапити до топ-40 другої у сезоні індивідуальної гонки на 15 кілометрів із чотирма вогневими рубежами.

Ірина Петренко з двома хвилинами штрафу посіла 32-е місце, а Анастасія Меркушина при трьох промахах на стрільбищі стала 37-ю. Юлія Джима на вогневих рубежах не закрила сім мішеней і розташувалася лише на 80-й позиції.

Переможницею індивідуальної гонки в Антгольці стала француженка Жюстін Бреза, а малий кришталевий глобус у заліку цієї дисципліни виграла представниця збірної Чехії Маркета Давидова.