Українська біатлоністка потрапила до топ-20 спринту на етапі Кубка світу в Естерсунді

2 грудня 2021, 16:25

П’ять біатлоністок збірної України виступили у спринті на другому етапі Кубка світу з біатлону у шведському Естерсунді.

Найкращою серед українок у гонці на 7,5 кілометра з двома стрілянинами стала Юлія Джима – олімпійська чемпіонка з одним промахом на стійці посіла 19-е місце.

Джима виявилася єдиною представницею збірної України в очковій зоні, а Олена Білосюк та Віта Семеренко не відібралися у суботню гонку переслідування.

Спринт в Естерсунді виграла лідер збірної Австрії Ліза Тереза Хаузер, для якої перемога у Швеції стала першою у цій дисципліні. Завдяки сьогоднішньому успіху Хаузер очолила особистий залік Кубка світу, випереджаючи найближчу переслідувачку на п'ять очок.