Український біатлоніст потрапив до топ-25 спринту на другому етапі Кубка світу в Естерсунді

2 грудня 2021, 19:05

Біатлоністи збірної України невдало виступили у спринтерських перегонах у рамках другого етапу Кубка світу в Естерсунді.

Єдиним представником української команди в очковій зоні став Дмитро Підручний – чемпіон світу 2019 року з одним неточним пострілом на стійці у підсумковому протоколі спринту розташувався на 23-му місці.

Разом із Підручним у першій у сезоні гонці переслідування виступить Антон Дудченко, а Артем Прима, Богдан Цимбал та Тарас Лесюк достроково завершили виступи у особистих стартах на другому етапі Кубка світу.

На домашній трасі другий поспіль спринт виграв швед Себастьян Самуельссон, який випередив французів Емільєна Жаклена та Кантена Фійона Майє.

Переможець трьох останніх сезонів у Кубку світу Йоханнес Бьо з одним промахом на лежці посів дев'яте місце.