Два українські біатлоністи потрапили до топ-20 спринту на етапі Кубка світу в Хохфільцені

10 грудня 2021, 14:15
Прима провів непогану гонку (Фото:REUTERS/Borut Zivulovic)

Українські біатлоністи результативно виступили у перших перегонах третього етапу Кубка світу в Хохфільцені (Австрія).

Найкращим серед українців став Артем Прима, який із бездоганною стріляниною посів у спринті 17-е місце.

Лідер команди Дмитро Підручний, незважаючи на два кола штрафу, показав 18-й результат. На останньому колі він увійшов до топ-10 за швидкістю проходження дистанції.

Компанію Примі та Підручному в очковій зоні спринту склав Антон Дудченко — українець з одним промахом фінішував 27-м.

У Хохфільцені першу перемогу в кар'єрі оформив представник збірної Німеччини Йоханнес Кюн, а біатлоніст із Білорусі Антон Смольський уперше потрапив на подіум.

Щодо Йоханнеса Бьо, то чинний володар Кубка світу з трьома промахами на вогневих рубежах став 29-м і опустився на шосту позицію в особистому заліку. Лідером залишився норвежець Ветле-Сьястад Крістіансен.