Українець фінішував у топ-20 спринтерської гонки на етапі Кубка світу з біатлону в Ансі

15 грудня 2022, 17:00
Прима був найкращим серед українців (Фото:biathlon.com.ua)

Українець Артем Прима фінішував у топ-20 спринтерської гонки на етапі Кубка світу з біатлону у французькому Ансі.

35-річний уродженець Чернігова на фініші показав 18-й результат. Обидва вогневі рубежі Артем пройшов без промахів.

Заробити очки в гонці вдалося ще одному українцеві — Антону Дудченку. Він став 28-м.

Богдан Цимбал та Віталій Мандзін опинилися поза очковою зоною. Перший закінчив гонку на 44-му місці, а другий – на 78-му.

Переможцем став норвежець Йоганнес Бьо. Друге місце посів його співвітчизник Стурла Голм Легрейд, третє – німець Бенедикт Долль.

Результати гонки:

biathlon.com.ua

Повідомлялося, що Йоганнес Бьо також переміг у спринтерській гонці на етапі Кубка світу в австрійському Гогфільцені.

Редактор: Євген Нещерет