Українські біатлоністки не потрапили до топ-15 першої гонки Кубка світу в Естерсунді

27 листопада 2021, 14:46
Біатлон повернувся (Фото:IBU/Twitter)

Чотири біатлоністки збірної України виступили в індивідуальній гонці на першому етапі Кубка світу з біатлону у шведському Естерсунді.

Найкращою серед українок стала Валентина Семеренко – олімпійська чемпіонка 2014 року перед вирішальною стріляниною входила до топ-6, але одна штрафна хвилина на заключній стійці відкинула її на 17-е місце.

Юлія Джима могла б претендувати на місця у топ-10, якби не дві хвилини штрафу на першому вогневому рубежі. У підсумковому протоколі гонки киянка з трьома промахами посіла 22-е місце.

Інші українські біатлоністки в очкову зону в індивідуальних перегонах в Естерсунді не потрапили.

Олімпійський сезон у Кубку світу перемогою відкрила Маркета Давидова – лідер збірної Чехії з ідеальною стріляниною здобула другу особисту перемогу в кар'єрі.

Компанію Давидової на подіумі склали Ліза Тереза Хаузер з Австрії та німкеня Деніз Херрманн, а минулорічна переможниця Кубка світу Тіріль Екхофф із п'ятьма промахами посіла лише 30-е місце.