Українська біатлоністка потрапила до топ-15 спринтерських перегонів на етапі Кубка світу в Австрії

10 грудня 2021, 18:47
Джима показала найкращий результат серед українок — 15-е місце (Фото:Biathlonworld.com)

Юлія Джима зупинилася за крок від десятки найсильніших за підсумками спринту на третьому етапі Кубка світу в Хохфільцені (Австрія).

Джима після стрілянини лежачи входила в топ-4 з 10-секундним відставанням від проміжного лідера і могла поборотися за топ-10 навіть у разі одного кола штрафу, але на стійці олімпійська чемпіонка 2014 року не закрила дві мішені і задовольнялася фінішом на 15-й позиції.

Разом із Джимою в очковій зоні спринт у Хохфільцені завершила Олена Білосюк – капітан української збірної з одним промахом на першому вогневому рубежі у гонці переслідування стартуватиме 24-ю.

Інші українські біатлоністки не змогли відібратися у недільний пасьют.

Сенсаційною переможницею спринту стала білоруска Ганна Сола, яка крім першої перемоги в кар'єрі зробила серйозну заявку на успіх у переслідуванні, оскільки на старті перегонів її перевага над найближчою конкуренткою становитиме майже 50 секунд.

84. Ольга Абрамова (Україна, 0+1) +3:25,8

Раніше у чоловічому спринті на етапі Кубка світу в Хохфільцені українці Артем Прима та Дмитро Підручний потрапили до топ-20.

Редактор: Іван Мартинов