Кубок світу з біатлону. Українки опинилися за межами топ-30 спринту в Естерсунді

19 березня 2021, 14:39

Українки невдало виступили у спринтерській гонці на заключному десятому етапі Кубка світу з біатлону в шведському Естерсунді.

Від нашої країни в гонці виступали Юлія Джима, Дар'я Блашко, Олена Підгрушна, Валя Семеренко і Анастасія Меркушина.

Жодній з наших співвітчизниць не вдалося точно відстрілятися на вогневих рубежах. У підсумку, на фініші всі вони опинилися за межами топ-30.

Переможницею гонки стала представниця Норвегії Тіріл Екгофф. Друге місце зайняла італійка Доротея Вірер, третє - співвітчизниця переможниці Інгрід Ландмарк Тандревольд.