Українські біатлоністки провалилися у спринті на етапі Кубка світу у Швеції

28 листопада 2021, 13:29
Українки поки що не вражають (Фото:biathlonworld.com)

П’ять біатлоністок збірної України виступили у спринті на першому етапі Кубка світу з біатлону у шведському Естерсунді.

У першому спринті сезону (7,5 км на лижні з двома стрільбами) потрапити до очкової зони змогла лише Олена Білосюк (ексПідгрушна), яка з двома чистими вогневими рубежами посіла 24-е місце.

Найгіршу гонку у кар'єрі пробігла Валентина Семеренко – олімпійська чемпіонка 2014 року з чотирма промахами на стійці посіла 99-е місце при 113 учасницях.

Чемпіонкою спринту в Естерсунді стала Ханна Еберг - шведка на домашній трасі з бездоганною стріляниною здобула сьому особисту перемогу в кар'єрі, випередивши Анаїс Шевальє-Буше та Марті Олсбю-Ройселанд. Чинна переможниця Кубка світу Тіріль Екхофф стала 28-ою з трьома колами штрафу.