Українські біатлоністки посіли п’яте місце в естафеті Кубка світу

11 грудня 2021, 17:28
Олена Білосюк завершувала естафету (Фото:Biathlon.com.ua)

Жіноча збірна України з біатлону фінішувала у топ-5 в естафеті на третьому етапі Кубка світу у Хохфільцені (Австрія).

На першому етапі командної гонки Ірина Петренко з двома додатковими патронами на стрільбі посіла 11-е місце із 42-секундним відставанням від лідерів.

Юлія Джима на другому етапі використала максимальні шість додаткових набоїв, але за рахунок гарної швидкості на лижні змогла підняти команду на сьоме місце.

На третьому етапі естафети Дар’я Блашко із трьома додатковими патронами захистила сьоме місце та ввела у гонку Олену Білосюк в 28 секундах від топ-3.

Капітан збірної України на вирішальному відрізку перегонів не змогла зачепитися за медаль, проте підняла команду на п’яте місце.

Перемогу в естафеті в Хохфільцені здобули біатлоністки зі Швеції, Росія посіла друге місце, а француженки після успіху в Естерсунді цього разу замкнули топ-3.

6. Австрія (0+5) +1:53,7

Раніше на етапі Кубка світу в Хохфільцені український біатлоніст Дмитро Підручний посів 16-те місце у гонці переслідування.

Редактор: Іван Мартинов