Українська біатлоністка прорвалася у топ-15 гонки переслідування на етапі Кубка світу у Хохфільцені

12 грудня 2021, 17:55

Дві українки виступили у гонці переслідування на третьому етапі Кубка світу у Хохфільцені (Австрія).

Найкращою у команді стала Олена Білосюк, яка єдиною серед 57 спортсменок закрила на стрільбищі усі 20 мішеней. Білосюк у переслідуванні відіграла 11 позицій, а замахнутися на більше олімпійській чемпіонці 2014 року завадив лише 42-й хід на лижні і 52-а скорострільність на вогневих рубежах.

Юлія Джима провалила фінальну гонку етапу Кубка світу в Австрії – киянка із сімома колами штрафу опустилася з 15-го місця на 49-е.

Чемпіонкою переслідування в Хохфільцені стала Марте Олсбю Ройселанд – лідер загального заліку Кубка світу на останньому колі відіграла у білоруски Ганни Соли понад 10 секунд та здобула другу перемогу у сезоні.