Кубок світу з біатлону. Українці провалили чоловічу спринтерську гонку в Поклюці

7 січня, 18:29
Україну представляли Артем Тищенко (на фото) та Богдан Цимбал (Фото:Biathlon.com.ua)

У словенській Поклюці в межах четвретого етапу Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча спринтерська гонка.

Україну в гонці представляли Артем Тищенко та Богдан Цимабл. Обидва біатлоністи показали невтішні результати: Тищенко став 42-м, а Цимбал — 57-м.

Переможцем став норвежець Йоханнс Бьо, другим фінішував швед Мартін Понсилуома, а трійку лідерів замкнув француз Фаб'єн Клод.

Результати гонки:

biathlon.com.ua

Раніше в Поклюці відбулася жіноча спринтерська гонка, де найкраща серед українок Юлія Джима фінішувала на 35-му місці.