Український клуб у вольовому стилі сенсаційно здобув перемогу в баскетбольному Кубку Європи ФІБА

20 жовтня 2021, 23:00

Клуб української Суперліги Київ-Баскет зробив камбек у виїзному матчі Кубка Європи ФІБА проти ізраїльського Хапоеля з Ейлата.

Київ-Баскет в другій половині матчу відіграв 10-очкове відставання і сенсаційно відвіз перемогу з Ізраїлю — 86:78. Заключну чверть гості зі столиці України виграли з відривом в 12 балів — 32:20.

Найбільший внесок в успіх українського клубу зробив американський захисник Ейвері Вудсон, який за 33 хвилини набрав 20 очок. По 11 балів в активі Майка Кеффі і Артема Ковальова.

Київ-Баскет з двома перемогами очолив турнірну таблицю групи B, а наступний матч в Кубку Європи ФІБА команда Айнарса Багатскіса проведе 27 жовтня на виїзді проти Рілскі Спортіст.

Раніше чемпіон Суперліги Прометей на останніх секундах драматично програв в матчі баскетбольної Ліги чемпіонів.

Редактор: Іван Мартинов