Українські легкоатлетки зайняли перші два місця на п'єдесталі під час турніру в Німеччині — відео

21 травня 2021, 22:58

Українські стрибунки у висоту Ірина Геращенко та Ярослава Магучіх виграли золоту й срібну медалі відповідно на турнірі в німецькому Дессау-Рослау.

Обидві спортсменки показали однаковий результат — 1,92 метра, але Геращенко перемогла завдяки меншій кількості спроб.

Золотий стрибок Геращенко
Срібний стрибок Магучіх

Третє місце зі стрибком в 1,87 метра дісталося представниці Швейцарії Саломе Ланг. Без медалі на сьомій сходинці залишилася росіянка Марія Ласіцкене, яка виступала під нейтральним прапором.

Раніше Магучіх виграла на чемпіонаті Європи в закритих приміщеннях, який проходив у Торуні (Польща). Другою стала Геращенко.

У лютому Магучіх стрибнула на висоту 2,06 метра на змаганнях у словацькій Банській Бистриці.

Тим самим вона встановила національний рекорд України на змаганнях у приміщенні. Крім того, це третій результат в історії в світі — з таким показником ніхто не стрибав з 2006 року.