Легендарний спортсмен оголосив про завершення кар'єри в 44 роки

3 квітня 2018, 13:59

Найтитулованіший біатлоніст в історії Оле Ейнар Бьорндален оголосив про завершення своєї професійної кар'єри.

Як повідомляє Sport Arena, про це спортсмен заявив на спеціальній прес-конференції. За його словами, минулий сезон став для нього останнім.

Бьорндален вісім разів перемагав на Олімпійських іграх. В його активі також чотири срібні та одна бронзова медалі ОІ. Норвезький біатлоніст є 20-кратним чемпіоном світу та шестиразовим володарем Кубка світу.

Він завоював 58 медалей головних стартів і має на своєму рахунку 96 перемог на етапах Кубка світу з біатлону та в лижних гонках. Включаючи командні дисципліни, перемагав 137 раз.

Нещодавно французький біатлоніст Мартен Фуркад побив рекорд Бьорндалена за кількістю перемог у Кубках світу, вигравши трофей сім разів.

На Олімпіаді-2018 чеська гірськолижниця та сноубордистка Естер Ледецька взяла бронзу в командному спринті та наздогнала за кількістю нагород рекордсмена білих Ігор Оле Айнара Бьорндалена.