Український баскетбольний клуб на останніх секундах здобув драматичну перемогу в матчі Ліги чемпіонів — відео

8 лютого, 21:39
Прометей здобув перемогу за 9 секунд до сирени (Фото:БК Прометей)

Український Прометей переміг іспанську Унікаху з рахунком 70:69 у першому матчі другого груповго етапу баскетбольної Ліги чемпіонів.

Прометей не був фаворитом поєдинку, але виграв перші дві чверті і пішов на велику перерву з перевагою у сім очок.

У третій партії український клуб продовжив тримати ситуацію під контролем і збільшив перевагу до восьми балів.

У заключній чверть розгорілася справжня драма. Прометей розпочав десятихвилинку із влучного триочокового і зробив рахунок ще більш комфортним, але після цього Унікаха відіграла відставання у 11 очок, а згодом вийшла вперед.

За 9 секунд до завершення матчу іспанський клуб вів 69:66, але Кріс Доу закинув триочковий з фолом та приніс Прометею перемогу 70:69.

Прометей — Унікаха 70:69 (17:14, 17:13, 20:19, 16:23)

Повне відео матчу

Раніше Прометей уперше в історії подолав груповий етап баскетбольної Ліги чемпіонів, ав раунді плей-офф вибив єрусалимський Хапоель.