Танці на столі і шампанське. Українська легкоатлетка яскраво відзначила перемогу з рекордами на турнірі у Словаччині - фото

4 лютого 2021, 08:35

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх яскраво відсвяткувала свою перемогу на змаганнях у словацькій Банська-Бистріце, де вона встановила одразу кілька рекордів.

Стрибунка у висоту опублікувала в Instagram фото, на якому видно, як вона танцює прямо на столі.

У руках 19-річна спортсменка тримала курточку і пляшку з шампанським.

«Спасибі всім за привітання. Побачимося на чемпіонаті України», - підписала пост Ярослава.

Своїм стрибком на 2,06 метра Магучіх встановила національний рекорд України на турнірах у приміщенні. Крім того, це найкращий результат сезону у світі і максимальний в історії для атлеток у віці до 20 років.

Восени 2019 року тоді ще 18-річна Магучіх завоювала срібну медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Досі, двічі побивши молодіжний рекорд планети.

У травні того ж року вона виграла золото на етапі Діамантової ліги в тій же Досі і стала наймолодшою переможницею в історії турніру.

Редактор: Євген Нещерет