Молодий голландський гонщик виграв останній Гран-прі Малайзії в Формулі-1

1 жовтня 2017, 12:09
Пілот команди Ред Булл Макс Ферстаппен став переможцем гонки Гран-прі Малайзії в рамках чемпіонату Формули-1

Ферстаппен стартував з третього місця, але перед ним у гонці був лише один болід – Льюїса Гемілтона з Мерседеса, оскільки гонщик Феррарі Кімі Райкконен зійшов з дистанції до старту гонки з технічних причин. Ферстаппен пройшов Льюїса Гемілтона незадовго після старту і впевнено виграв гонку.

Другим фінішував Гемілтон, третій – партнер Ферстаппена Даніель Ріккьярдо. Сенсаційно на четверте місце приїхав один з лідерів чемпіонату Себастьян Феттель, який стартував останнім через технічні проблеми під час кваліфікації.

Варто відзначити, що це друга перемога Ферстаппена в Формулі-1. Перед цим він вигравав Гран-прі Іспанії в 2016 році.

Цей Гран-прі Малайзії ймовірно буде останнім в історії Формули-1, оскільки організатори гонки не продовжили контракт на проведення етапу.