Найкраща тенісистка України обіграла третю ракетку світу і вийшла у півфінал супертурніру в Римі - відео

19 травня 2017, 19:57
Найкраща тенісистка України і 11-я ракетка світу Еліна Світоліна обіграла чешку Кароліну Плішкову, яка займає третє місце в світовій класифікації, та вийшла у півфінал престижного турніру в Римі

У чвертьфіналі римських змагань, що входять в серію Premier 5, українка здолала свою опонентку у двох партіях з рахунком 6:2, 7:6 (9).

Перша партія далася Світоліній досить легко, однак у другому сеті Плішкова зуміла повернутись у гру і довести справу до тай-брейка, який виявився також досить непоступливим, але завершився все ж на користь українки - 11:9.

Відео переможного розіграшу Світоліної

Зазначимо, що півфінал турніру в Римі стане вже п'ятим для Світоліної в цьому сезоні і першим у кар'єрі на змаганнях у столиці Італії.

Суперницею українки в 1/2 фіналу стане переможниця пари Вінус Вільямс (США) - Гарбіньє Мугуруса (Іспанія).

Нагадаємо, напередодні у третьому колі змагань в Римі українка обіграла німкеню Мону Бартель, що займає 60-й рядок світового рейтингу, з рахунком 3:6, 6:0, 6:0.

В кінці квітня Світоліна виграла свій третій турнір у сезоні, перемігши на змаганнях у Стамбулі.

Раніше Еліна Світоліна виграла турнір у Дубаї, обігравши у фіналі датчанку Каролін Возняцкі.

Перед цим українка тріумфувала на турнірі в Тайбеї.