Найкраща тенісистка України вийшла у другий фінал за місяць

24 лютого 2017, 19:30
Перша ракетка України Еліна Світоліна пробилася у фінал турніру категорії WTA Premier 5 в Дубаї, обігравши другу тенісистку світового рейтингу німкеню Анжелік Кербер

Для перемоги українці знадобилося дві партії, причому другу вона виграла на тай-брейку - 6:3, 7:6 (3).

За час матчу, який тривав 1 годину 43 хвилини, Світоліна виконала п'ять ейсів, допустила три подвійні помилки і реалізувала сім з 15 брейк-поінтів. Кербер в цьому поєдинку навиліт не подавала, вісім разів помилилася при введенні м'яча в гру і п'ять разів взяла подачу українки.

Зазначимо, що після цієї перемоги рахунок особистих зустрічей між Світоліної і Кербер зрівнявся - 5:5. При цьому за українкою залишилися три останні матчі між тенісистками.

У фіналі турніру в Дубаї Світоліна зіграє проти данки Каролін Возняцкі, яка у півфіналі обіграла латвійку Анастасію Севастову.

Нагадаємо, що після виходу в півфінал турніру в Дубаї Світоліна гарантувала собі перехід на 12-ту сходинку рейтингу Жіночої тенісної асоціації, що є національним рекордом.

На початку лютого Світоліна виграла перший турнір у сезоні, перемігши на змаганнях в Тайпеї.

На початку 2017 року Світоліна гарантувала собі рекордне підвищення в світовому рейтингу на 13-е місце після перемоги над Шелбі Роджерс в австралійському Брісбені.