Найшвидша людина планети програла в останньому індивідуальному забігу в кар'єрі

6 серпня 2017, 03:51
Ямайський легкоатлет Усейн Болт став третім у фінальному забігу на 100 метрів, який відбувся в рамках чемпіонату світу в англійському Лондоні, передає Sport Arena

Золото виборов головний суперник Болта впродовж усієї кар'єри - американець Джастін Гетлін, який пробіг стометрівку за 9.92 секунди. Ще один представник США, Крістіан Коулмен завоював срібло з результатом 9.94 секунди. Болт показав результат 9.95, який став для нього найкращим у сезоні.

Як повідомляється, для Гетліна це перше золото чемпіонатів світу за 12 років - востаннє він вигравав 100-метрівку ще в 2005 році. На останніх двох світових першостях Джастін стабільно фінішував другим, поступаючись Болту.

У повідомленні також зазначається, що в кар'єрі Болта залишився всього один забіг - на чемпіонаті світу в Лондоні Усейн пробіжить в естафеті 4х100 метрів, після чого офіційно завершить кар'єру.

Нагадаємо, в лютому Болт оголосив про те, що завершить професійну кар'єру після змагань у Великобританії.

На Оліміпійських іграх 2016 року Болт завоював три золоті медалі, перемігши в забігах на 100 м, 200 м і естафеті 4x100.

Раніше Болт вважався дев'ятикратним олімпійським чемпіоном, але пізніше він відмовився від медалі Ігор 2008 року за естафету, після того, як його партнера по збірній спіймали на допінгу.