У НБА баскетболіст набрав сім очок за дев’ять секунд і приніс команді перемогу у майже програному матчі - відео

26 січня, 14:38
Кліпперс здійснили диво у столиці США (Фото:Brad Mills-USA TODAY Sports)

Божевільний камбек відбувся у матчі регулярного чемпіонату НБА між Вашингтон Візардс та Лос-Анджелес Кліпперс.

Кліпперс у першій половині матчу програвали з різницею у 35 очок (31:66), але після великої перерви змогли повернутися у гру.

Тим не менш, наприкінці матчу у Вашингтона залишалася більш ніж комфортна перевага — за дев’ять секунд до кінця вирішальної чверті господарі вели 115:109.

Витягати Кліпперс із безнадійної ситуації взявся Люк Кеннард, який спочатку реалізував шалений триочковий, а потім після втрати Вашингтона за рахунку 112:115 забив ще один кидок далекої дистанції, причому лідер Візардс Бредлі Біл здійснив фол. З лінії штрафних Кеннард приніс команді вольову перемогу.

Камбек Кліпперс у матчі з Вашингтоном став другим найбільшим в історії НБА після подвигу Юти, яка в листопаді 1997 року виграла матч у Денвера, поступаючись різницею в 36 очок.

Раніше зірковий баскетболіст клубу НБА Голден Стейт Уорріорз Стефен Каррі відзначився переможним кидком у матчі регулярного чемпіонату з Х’юстон Рокетс (105:103).

Редактор: Іван Мартинов